Контакт
Градежен факултет
Адреса:
Бул. Партизански одреди 24, П.Ф. 560
Скопје
Македонија
1000

Е-пошта: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Телефон: +389 2 3116-066
Факс: +389 2 3118-834

Контакт
 

Испрати е-пошта до следниот контакт:
  • English
  • Македонски
© 2008, Градежен факултет, Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје, Македонија