Контакт
Градежен факултет
Адреса:
Бул. Партизански одреди 24, П.Ф. 560
Скопје
Македонија
1000

Е-пошта: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Телефон: +389 2 3116-066
Факс: +389 2 3118-834

Контакт
 

Испрати е-пошта до следниот контакт:
  • English
  • Македонски

УЧЕБНА
2017/20
18

УПИСИ
2017/201
8

ПРЕЗЕМАЊА


UKIM
Распоред на часови и покриеност на наставаРаспоред на испитиКалендар на активности 2017-2018

Основна литература


 

Упатство за студенти

© 2008, Градежен факултет, Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје, Македонија