Пребарување

ЛЕТНА СТУДЕНТСКА ПРАКСА/СТАЖИРАЊЕ ВО РАМКИ НА ПРОГРАМ
 ПРОДОЛЖЕН КОНКУРСОТ ЗА ЛЕТНА СТУДЕНТСКА ПРАКСА/СТАЖИРАЊЕ ВО РАМКИ НА ПРОГРАМАТА ЕРАЗМУС+ 

Истиот може да го погледнете тука.
 
Оглас за практикантска работа во ОКТА 2
 Во продолжение може да го погледнете целиот оглас за практиканство во ОКТА 2.

Линк.
 
Објавување на завршната сметка за 2016та на Градежен фак
 

Јавно објавување на завршната сметка за 2017та на Градежен факултет - Скопје


линк - 603


линк - 785

линк - 788
 
Оглас за практикантска работа во ОКТА
Во продолжение може да го погледнете целиот оглас за практиканство во ОКТА.

Линк.
Последна промена ( 12.03.2018 )
 
Стипендии за летна школа во Германија
 Во периодот од (18.06.2018-29.06.2018) во Ахен, Германија ќе се одржи летна школа со наслов:
За повеќе информации обратете се на  Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете , или локално на Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
 
<< Почеток < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следна > Крај >>

Резултати 1 - 9 од 265
  • English
  • Македонски

УЧЕБНА
2017/20
18

УПИСИ
2017/201
8

ПРЕЗЕМАЊА


UKIM
Распоред на часови и покриеност на наставаРаспоред на испитиКалендар на активности 2017-2018

Основна литература


 

Упатство за студенти

© 2008, Градежен факултет, Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје, Македонија