Alumni-мај 2008-октомври 2008

ДОДИПЛОМСКИ СТУДИИ ПО ГРАДЕЖНИШТВО

1. ТЕРЗИЕВСКИ НИКОЛА
Г-2873
22.05.2008
7.98
 
2. ЗАФИРОВ ЦВЕТАН
Г-2874
16.06.2008
7.27
 
3. ШАХПАЗОВ ДАРКО
Г-2875
16.06.2008
6.55
 
4. ТАШКОВА ЕФИМИЈА
Г-2876
19.06.2008
7.27
 
5. СТОЈЧЕВ САШО
Г-2877
24.06.2008
 
 
6. ТРЕНДАФИЛОВСКА НАТАЛИЈА
Г-2878
25.06.2008
6.77
 
7. НИКОЛОВСКИ МАРЈАН
Г-2879
30.06.2008
 
 
8. ПАРТИКОВ МИЛЕ
Г-2880
04.07.2008
9.24
 
9. СТОКУЌА МИЛОШ
Г-2881
07.07.2008
8.23
ЕКТС
10. МИОВСКА МЕНКА
Г-2882
09.07.2008
7.15
 
11. РАСОЛКОСКА ЕЛИЗАБЕТА
Г-2883
11.07.2008
 
 
12. ЈАКИМОВСКИ БОЈАН
Г-2884
18.07.2008
8.61
ЕКТС
13. ИЛИЈОСКИ АЛЕКСАНДАР
Г-2885
21.07.2008
6.67
 
14. ТРИМЧЕВСКА ЕЛЕНА
Г-2886
20.08.2008
9.05
ЕКТС
15. ПАВЛОВ ЗОРАН
Г-2887
02.09.2008
 
 
16. ЈАНЕВСКА САЊА
Г-2888
09.09.2008
7.32
 
17. АНЃЕЛЕСКА КАТЕРИНА
Г-2889
12.09.2008
7.05
 
18. ЃОРЃИОСКИ КИРЕ
Г-2890
19.09.2008
9.43
 
19. ИЦКОВСКА ВИОЛЕТА
Г-2891
25.09.2008
 
 
20. ФИЛИПОВА ЦВЕТАНКА
Г-2892
26.09.2008
9.61
ЕКТС
21. ДИМОВСКИ ИВИЦА
Г-2893
26.09.2009
6.77
 
21. ЌИТИЌ БОЕВ МИЛОШ
Г-2894
01.10.2008
6.78
 
22. ЈОВЕСКИ ЕМИЛ
Г-2895
08.10.2008
7.98
 
23. ТУШЕВ ВАСИЛ
Г-2896
10.10.2008
6.78
 
24. ГЕРАСИМОВСКИ ИВИЦА
Г-2897
17.10.2008
7.22
 
25. АТАНАСОВ БОЈАН
Г-2898
20.10.2008
7.44
 
26. МИЛЕНОВ ГОЦЕ
Г-2899
20.10.2008
7.90
 
27. ДИМИТРОВСКИ ВЛАТКО
Г-2900
21.10.2008
8.34
 
28. ЗЛАТЕСКИ АЛЕКСАНДАР
Г-2901
22.10.2008
8.86
 
29. ДУГАЛИЌ ОЛИВЕР
Г-2902
22.10.2008
7.51
 
30. ЃОШЕВСКИ МИРЧЕ
Г-2903
22.10.2008
7.51
 
31. ДИМЧЕВ ЈОВЧЕ
Г-2904
22.10.2008
7.96
 
32. ЦВЕТАНОВСКА НАТАША
Г-2905
24.10.2008
8.45
 
33. СТОЈКОВСКА АНЕТА
Г-2906
29.10.2008
8.07
 
34. ТРАЈАНОВСКИ ПЕТАР
Г-2907
29.10.2008
7.73
 
35. ЛАКОЧЕВИЌ СЛОБОДАН
Г-2908
29.10.2008
7.66
 
36. ТРАЈЧЕВСКА КРИСТИНА
Г-2909
29.10.2008
 
 
37. СТОИЧКОВСКИ ВЛАТКО
Г-2910
31.10.2008
7.16
 
38. СОКОЛОВ МИТКО
Г-2911
31.10.2008
 
 
39. ЏАМТОВСКА ФЛОРА
Г-2912
31.10.2008
6.42
 

 

ДОДИПЛОМСКИ СТУДИИ ПО ГЕОТЕХНИКА

1. ЃОРЃЕСКИ ИГОР
ГТ-1
08.07.2008
7.44
 
2. МОЈСОСКИ НИКОЛА
ГТ-2
08.07.2008
7.29
 
3. НИКОЛОВСКИ ТОМЕ
ГТ-3
10.07.2008
7.31
 
4. ДИМИТРОВСКА МАРИЈА
ГТ-4
29.08.2008
7.38
 
5. ВЕЛИЧКОВСКИ ЈОЦЕ
ГТ-5
19.09.2008
7.82
 
6. ЦЕКОВСКИ ДИМИТАР
ГТ-6
22.09.2008
7.44
 

 

СТЕПЕН ПО ГРАДЕЖНИШТВО

1. ТАХИРИ АДЕМ
Г-810
12.05.2008
 
2. ИВАНОСКА ВЕРА
Г-811
12.05.2008
 
3. ЈОВАНОВ ВАНЧО
Г-812
14.05.2008
 
4. ГЕРАСИМОВ САШО
Г-813
21.05.2008
 
5. ПЕТРУШЕВСКИ БОГДАНЧЕ
Г-814
19.06.2008
 
6. МИХАЈОВСКИ ИЛЕ
Г-815
19.06.2008
 
7. ГЕОРГИЕВСКИ ГРОЗДАН
Г-816
04.07.2008
8. ЈОВАНОВСКИ САШКО
Г-817
18.09.2008
 
9. ЗУРКАНИ САЛИ
Г-818
23.09.2008
 

 

СТУДИИ ПО ГЕОДЕЗИЈА

1. ЈАНКОСКИ БОГОЉУБ
ГД-63
24.04.2008
7.32
 
2. АРСОВСКИ АЛЕКСАНДАР
ГД-64
12.05.2008
8.10
 
3. ЃОРЃИЕВ ВЛАДИМИР
ГД-65
12.05.2008
8.58
 
4. НИКОЛОВСКА ЕМИЛИЈА
ГД-66
19.05.2008
8.32
 
5. ЃОРГИЕВА ВАНЃА
ГД-67
19.05.2008
8.10
 
6. НЕСТОРОСКА МИЛЕНА
ГД-68
02.06.2008
7.24
 
7. МИЦЕВ РИСТЕ
ГД-69
20.06.2008
7.68
 
8. ТРИПЧЕВА АЛЕКСАНДРА
ГД-70
11.07.2008
8.34
 
9. ТРАЈАНОСКИ ИЦО
ГД-71
14.07.2008
8.60
 
10. КОЈЧЕВА БЛАГИЦА
ГД-72
15.07.2008
8.03
 
11. КРСТЕВ БОЈАН
ГД-73
15.07.2008
7.60
 
12. ПОП НИКОЛОВ НИКОЛА
ГД-74
16.07.2008
7.37
 
13. ИЛИЕВСКИ ДРАГАН
ГД-75
16.07.2008
7.24
 
14. ТАНЕВА ГОНЦЕ
ГД-76
09.10.2008
7.08
ЕКТС
15. РИБАРОСКИ НИКОЛА
ГД-77
27.10.2008
9.00
 
16. КУЗМАНОВ ЛАЗО
ГД-78
31.10.2008
7.47
 

 

 

 

 

 

 

Последна промена ( 13.11.2008 )
 
  • English
  • Македонски

УЧЕБНА
2017/20
18

УПИСИ
2017/201
8

ПРЕЗЕМАЊА


UKIM
Распоред на часови и покриеност на настава



Распоред на испити



Календар на активности 2017-2018









Основна литература


 

Упатство за студенти

© 2008, Градежен факултет, Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје, Македонија