Alumni-мај 2007-2008

ДОДИПЛОМСКИ СТУДИИ ПО ГРАДЕЖНИШТВО

1. ИЛИЕВА ЛЕПОСАВА Г-2799 04.05.2007 6.53

2. БОГДАНОВИЌ БОЈАН Г-2800 04.05.2007 6.83

3. ПАВЛОВИЌ СИНИША Г-2801 15.05.2007 7.23

4. ГЛИГОРОВ СЛАВЕ Г-2802 16.05.2007 7.69

5. ПЕТКОВСКИ ИВАН Г-2803 18.05.2007 6.83

6. КОЦЕВ МАРЈАН Г-2804 18.05.2007 6.95

7. СПАСОВ ВЛАДКО Г-2805 30.05.2007 7.00

8. ЦВЕТАНОВСКА ЈУЛИЈАНА Г-2806 30.05.2007 9.24

9. СТОЈАНОВ ЃОРЃИ Г-2807 05.06.2007 7.27

10. ДАНИЛОВА ЈАСМИНА Г-2808 23.05.2007 7.18

11. ЛОЗАНОВСКИ ВЕЛИМИР Г-2809 05.06.2007 6.98

12. ВУЧЕСКИ АЛЕКСАНДАР Г-2810 08.06.2007 7.12

13. МЕТИКОШ ДЕЈАН Г-2811 11.06.2007 6.92

14. ПЕТКОВ ЈОРДАН Г-2812 13.06.2007 6.90

15. ЛОЛЕСКИ КЛИМЕНТ Г-2813 19.06.2007 7.26

16. АПОСТОЛОВСКИ ГОРАН Г-2814 25.06.2007 7.54

17. ДОНЕВСКИ ДИМИТАР Г-2815 27.06.2007 6.90

18. КАРАЈАНОВ ДАРКО Г-2816 28.06.2007 7.20

19. ТРИФУНОВСКИ ДРАГОЉУБ Г-2817 28.06.2007 6.98

20. АДЕМОВСКИ ЌЕНАН Г-2818 04.07.2007 7.80

21. ЦАНКОСКИ ДАНИЕЛ Г-2819 06.07.2007 8.25

22. ЈОВЕСКИ АЛЕКСАНДАР Г-2820 09.07.2007 8.80

23. ДИМИТРИЕВСКИ ДРАГАН Г-2821 10.07.2007 8.67

24. БОЖИНОВСКА ЛИЛЈАНА Г-2822 10.07.2007 9.85

25. ЃОРЃИЕВСКА КАТЕРИНА Г-2823 10.07.2007 6.55

26. МИТРЕНЦЕВ ИГОР Г-2824 17.07.2007 7.38

27. ТОМОВСКА МИМИЦА Г-2825 27.07.2007 7.78

28. ЌОРНАКОВА МАГДАЛЕНА Г-2826 22.08.2007 8.17

29. ИВАНЏИКОВ АЛЕКСАНДАР Г-2827 29.08.2007 6.85

30. ТРАЈКОВ ЏОКО Г-2828 30.08.2007 6.83

31. МУРАТИ СЕЉВЕР Г-2829 12.09.2007 6.59

32. ЗЛАТЕСКИ ГОРАН Г-2830 17.09.2007 7.23

33. ЈУГОВ ГОЦЕ Г-2831 20.09.2007 6.78

34. СТОКУЌА МАРИЈА Г-2832 26.09.2007 8.29

35. БАЈРАМИ НЕЏАТ Г-2833 04.10.2007 9.15

36. КОЦЕВА ЈАСМИНКА Г-2834 04.10.2007 6.74

37. НИКОЛОВСКИ СРЃАН Г-2835 10.10.2007 6.54

38. ДОБРЕСКИ БОРЧЕ Г-2836 10.10.2007 6.76

39. ФОНЧЕВ СТРАХИЛ Г-2837 10.10.2007 6.65

40. МИТРЕВСКИ ЈОВАН Г-2838 22.10.2007 6.54

41. ПОПОВСКИ ИВАН Г-2839 22.10.2007 7.17

42. МИТРОВСКА ИВОНА Г-2840 29.10.2007 7.02

43. ЕМИНИ СЕНАД Г-2841 29.10.2007 6.93

44. ПАСКАЛИ АЛЕКСАНДРА Г-2842 07.11.2007 8.19

45. АЛЕКСОВСКИ МАРТИН Г-2843 09.11.2007 7.41

46. КУЗМАНОВИЌ САША Г-2844 20.11.2007 7.00

47. ДУГАЛИЌ АЛЕКСАНДАР Г-2845 30.11.2007 7.00

48. НЕСТОРОВСКА ГОРЈАНКА Г-2846 07.12.2007 7.08

49. ЗДРАВЕВ СЛАВЧЕ Г-2847 12.12.2007 6.83

50. ХРИСТОВСКИ СТЕВЧЕ Г-2848 14.12.2007 6.53

51. ВАСИЛЕВ МИРОСЛАВ Г-2849 14.12.2007 6.83

52. ЈОВАНОВСКИ АЛЕКСАНДАР Г-2850 26.12.2007 7.66

53. БОЈАЏИЕВ ЈОРДАН Г-2851 27.12.2007 7.49

54. СТОИМЕНОВ ДЕАНЧО Г-2852 27.12.2007 6.83

55. СТОИЛОВ ГОРАН Г-2853 28.12.2007 6.80

56. ЈОВАНОСКИ ПЕТРЕ Г-2854 18.01.2008 7.90

57. ИЛИЕВСКА МАРИЈАНА Г-2855 28.01.2008 7.20

58. ИБРАИМИ ШПРЕСИМ Г-2856 08.02.2008 7.56

59. МАНЕВСКИ НАУМ Г-2857 12.02.2008 7.27

60. МУСЛИЈА МУСА Г-2858 14.02.2008 7.66

61. КОСТАДИНОВСКИ ПЕРИЦА Г-2859 15.02.2008 6.85

62. ЗИМБАКОВ ДИМИТАР Г-2860 22.02.2008 6.66

63. НИКОЛОВСКИ ИГОР Г-2861 07.03.2008 6.75

64. КАЛАЈЏИЕСКА НАТАЛИЈА Г-2862 13.03.2008 6.90

65. МИРАКОВСКИ ЃОРЃИ Г-2863 13.03.2008 7.44

66. ТРАЈКОВИЌ ДРАГАН Г-2864 13.03.2008 7.60

67. ХАЏИСМИЛЕВА ВЕСНА Г-2865 25.03.2008 6.90

68. САРБАКОВА АЛЕКСАНДРА Г-2866 01.04.2008 7.33

69. ТАЛЕВСКИ БОБАН Г-2867 02.04.2008 7.68

70. ЦИЛАКОВ БОШКО Г-2868 08.04.2008 7.51

71. КРСТЕВ ИГОР Г-2869 23.04.2008 6.87

72. ГРКОВ ПАНЧЕ Г-2870 24.04.2008 7.00

73. ДАЛИПИ ФАТМИР Г-2871 05.06.2008 7.30

74. ТРАЈКОВСКИ БЛАЖЕ Г-2872 05.06.2008 6.83

СТЕПЕН ПО ГРАДЕЖНИШТВО

1. БОЖИНОВСКА РОЗЕТА Г-802 01.01.1965 6.57

2. ЗЛАТКОВСКИ БОБАН Г-803 03.07.2007 6.60

3. АНДОНОВСКА ЈАСМИНА Г-804 25.06.2007 6.40

4. АНГЕЛОВСКИ БОРЧЕ Г-805 03.10.2007 6.30

5. ЧАУЛЕ ЈОН Г-806 29.11.2007 6.15

6. ЧОЧОРОСКИ ЗВОНИМИР Г-807 13.12.2007 6.48

7. НИКОДИНОСКИ ГОРАН Г-808 12.02.2008 6.45

8. ЈАНКУЛОСКА БИСЕРКА Г-809 14.02.2008 7.15

СТЕПЕН ПО ГЕОДЕЗИЈА

1. АРХОНДИЕВ АТАНАС Гд-552 14.09.2007 6.26

2. ЈОВАНОВИЌ ОЛИВЕРА Гд-553 02.10.2007 7.37

3. АЛЕКСОВСКА АНИТА Гд-554 03.10.2007 6.58

СТУДИИ ПО ГЕОДЕЗИЈА

1. РИСТОВСКИ ДАРКО Гд-41 04.05.2007 8.74

2. ЛАЗОРОСКИ СТРЕТЕН Гд-42 12.07.2007 8.03

3. ЦИКАРСКИ ДРАГИ Гд-43 13.07.2007 7.71

4. АЈТАРСКА БИЛЈАНА Гд-44 16.07.2007 8.08

5. ТОДОРОВСКИ СТОЈАНЧЕ Гд-45 17.07.2007 7.92

6. ЃОРЃИЕВА ИЛИНКА Гд-46 17.07.2007 7.32

7. ШАЌИРОВИЌ ФИКРЕТА Гд-47 20.07.2007 7.95

8. НИКОЛОСКИ ЈОВАН Гд-48 27.09.2007 8.37

9. АРСОВ ОРДАНЧО Гд-49 08.10.2007 7.63

10. СТОЈАНОВА ЈОВАНКА Гд-50 10.10.2007 8.03

11. ТУШЕВ АЛЕКСАНДАР Гд-51 10.10.2007 7.45

12. НАСЕВСКА ЈОВАНКА Гд-52 15.10.2007 8.89

13. СТОЈКОСКА СВЕТЛАНА Гд-53 15.10.2007 7.16

14.ИМЕРОСКИ БЕКИМ Гд-54 15.10.2007 8.08

15. ЗАРКОВСКА ЛИЛЈАНА Гд-55 16.01.2008 7.32

16. СТЕФАНОВСКИ ВЛАДИМИР Гд-56 21.01.2008 8.53

17. ЌУРЧИОСКИ ВЕНКО Гд-57 03.03.2008 7.13

18. СТОЈАНОВСКИ БОРЧЕ Гд-58 04.04.2008 7.08

19. ТОДЕСКА ЈАСМИНА Гд-59 11.04.2008 7.55

20. БАБУНСКА БИЉАНА Гд-60 17.04.2008 7.10

21. ЃОШЕВ РИСТЕ Гд-61 18.04.2008 8.29

22. НЕШЕВСКИ АЛЕКСАНДАР Гд-62 18.04.2008 8.39

 

Последна промена ( 13.11.2008 )
 
  • English
  • Македонски

УЧЕБНА
2017/20
18

УПИСИ
2017/201
8

ПРЕЗЕМАЊА


UKIM
Распоред на часови и покриеност на настава



Распоред на испити



Календар на активности 2017-2018









Основна литература


 

Упатство за студенти

© 2008, Градежен факултет, Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје, Македонија